Araç Kiralama Sözleşmesi KoşullarıEhliyet ve Yaş:
Kiracının, kira sözleşmesi sırasında C grup araçlar için 21, D,P,F,T grup araçlar için 26 yaşında ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekir.

Kiralama Süresi:
En az üç gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

Fiyatlar:
Fiyatlara sınırsız kilometre kullanım, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup % 18 Katma Değer Vergisi (K.D.V.) hariçtir. Yakıt kiralayana aittir. Şöförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu kiralanabilir.

Ödeme:
Aracın kira bedeli araç teslimatın'da nakit veya kredi kartı ile alınır.Herhangi depozit vs araç teslimatında alınmaz.

Sigorta:
Araçların sigortaları geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde en yakın TUTAR RENT A CAR ofisine ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Ferdi Kaza:
Ferdi kaza sigorta bedelleri fiyat tarifesinde belirtilmiştir.

Teslim Bırakma:
Kent sınırları içinde araç teslim ve bırakma ücretsizdir. Bı kentlerde, önceden haber vermek koşulu ile teslim ve bırakma otel, iş yeri, havalimanı, liman, gar, otogar vb. gibi yerlerde yapılabilir. TUTAR RENT A CAR bürosunun bulunmadığı kentlerde teslim ve bırakma istenirse, en yakın TUTAR RENT A CAR bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına ücret alınır. Aracın teslim alındığı şehirden başka bi şehirde iade edilmesi durumunda tek yön ücrei uygulanır. Trafik Cezaları:
Trafik ve otoyol, köprü geçiş cezaları müşteriye aittir. Araçların trafik tarafından alıkonulması durumunda bu süre kiralama süresine dahil edilir.


* TUTAR RENT A CAR, zorunlu durumlarda önceden haber vermeksizin bu koşulları ve bilgileri, rezervasyonda belirlenen araç türünü değiştirebilir. Araçlarımız yurtdışına çıkarılamaz.
* Kullanımdan doğabilecek hasarlar sigorta kapsamı dışındadır. Kaza halinde, aracınızın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine başvurarak kaza ve alkol raporu alınız.

* Araçlarımız rent a kar kaskoludur.Etiket : Isparta , tutar , rent a car , kiralama , sözleşme , koşulları , şartlar , trafik , ceza , kaza , poliçe , kasko , sigorta ,
7/24 Saat Hizmetinizdeyiz
Isparta Tutar Rent a Car olarak biz, Araç Kiralama sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye’nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.
İletişim:
Aksu Caddesi Özler Sitesi No.33/2-C Merkez / Isparta
Telefon : 0532 666 33 96
Telefon : 0544 509 90 90
Telefon : 0532 666 33 96
Telefon : 0246 232 38 47
Sosyal Medya:


Ziyaret
Copyright
Copyright © 2009.All rights reserved.
Isparta Tutar Rent A Car | Araç Kiralama | Oto Kiralama | Lüx Araç Kiralama | ISPARTA'da Ucuz Araba Kiralama

DoMiNo Tasarım